Rozbudowane oprogramowanie dla sklepu WWW - GoShop

Każdy, kto posiada sklep www powinien przede wszystkim skupić się na tym, by od samego początku stawiać na pełen profesjonalizm. Sukcesu nie można bowiem odnieść od tak, stosując półśrodki i szukając oszczędności nie tam gdzie można to robić. Najważniejsze jest to, by miejsce takie jak e-sklep wyposażone było w profesjonalne oprogramowanie, które pomoże w zarządzaniu. Współcześni klienci to klienci coraz to bardziej świadomi i wymagający, którzy cenią sobie profesjonalizm ze strony sprzedawców. Dobre oprogramowanie zostanie bardzo dobrze odebrane przez użytkowników i zachęci ich do skorzystania z konkretnego sklepu w przyszłości. Dlatego poniżej przedstawione zostały podstawowe wiadomości o oprogramowaniu GoShop.

Czego można się spodziewać po oprogramowaniu GoShop?

Wybór oprogramowania GoShop wiąże się przede wszystkim z możliwością wyszukiwania i filtrowania asortymentu, opcją komentowania produktów czy udostępnieniem kontaktu klientom poprzez specjalnie utworzony formularz kontaktowy. Poza tym, można dodawać dowolną liczbę kategorii i podkategorii, niezliczoną ilość produktów, zdjęcia oraz można się zdecydować na indywidualny projekt graficzny. Inne zalety GoShop to masowa edycja produktów, mechanizmy przeszukiwania oraz filtrowania bazy produktów, pełny i skrócony opis produktu, czy dodawanie słów kluczowych.

Dostępne są także sposobność zarządzania dostępnością produktu, tworzenie i edytowanie listy producentów z uwzględnieniem ich logo, promowanie towarów w sklepie za pomocą boksów działów typu promocje, polecane produkty, nowości bądź bestsellery. GoShop pozwoli również zamawiać produkty klientom niezarejestrowanym (jest to bardzo ważne z punktu widzenia wielu klientów, bo nie każdy chce tracić czas na rejestrację!), przeglądać ewidencję płatności, łączyć zamówienia czy dodawać uwagi do zamówienia.

Z jakimi systemami integruje się GoShop?

GoShop integruje się z następującymi systemami: Elektroniczny Nadawca, Kurier DPD, Kurier Siódemka, Paczkomaty, kurier UPS. Systemy płatności, z jakimi się również integruje to: PayPal, PayU, Przelewy24.pl, DotPay.pl, PayByNet, Transferuj.pl. Można go też zintegrować z następującymi porównywarkami cenowymi: Ceneo.pl, Nokaut.pl, Skąpiec.pl, Okazje.info, SmartBay, Kupujemy.pl. Warte podkreślenia jest to, że GoShop integruje się z serwisem aukcyjnym Allegro.pl.

Ile należy zapłacić za GoShop?

Oprogramowanie dostępne jest w pełnym zakresie w cenie 2990 złotych. Jest to cena jednorazowa, a licencję otrzymuje się na czas nieokreślony. Pełen pakiet funkcjonalności jaki się uzyska wolny jest od opłaty abonamentowej czy prowizji od sprzedaży. Jest to spore ułatwienie, szczególnie dla osób posiadających sklepy www o większym zasięgu, czy też posiadające więcej aniżeli jeden sklep. Dlatego też jest to oprogramowanie tak wysoce zaawansowane i nowoczesne.