Trwa ładowanie proszę czekać ...

Zapraszasz kobietę do domu? Zadbaj o oświetlenie w ogrodzie!

13 września 2022

Pierwsze odwiedziny nowej dziewczyny to zawsze czas stresu, nerwów oraz często - modlitw. Starasz się zrobić wszystko, aby odebrała Cię za człowieka pedantycznego, romantycznego i dbającego o dom. Dziś dowiesz się jak przygotować oświetlenie w ogrodzie, które zaskoczy wybrankę Twojego serca. Jeśli to będzie jej pierwsza wizyta w Twoim domu, zrobisz na niej najlepsze wrażenie, jakie tylko byś mógł. Zapraszamy do lektury!

Zanim wejdziecie do środka

Kobiety nie czują się swojo w domu nowo poznanego mężczyzny, dlatego warto zapoznać ją z okolicą (w tym przypadku Twoim ogrodem), aby nabrała pewności siebie oraz swobody. Najlepszym co możesz zrobić, to przygotować na tą okazję oświetlenie, które nie będzie Cię kosztowało majątku, a podkreśli Twój ogród - obojętnie jak piękny by nie był. Wystarczy, że znajdziesz kilkanaście słoików o różnych pojemnościach i umieścisz w nich kolorowe świeczki. Zapamiętaj to na później.

Jak sprawić, aby poczuła romantyzm?

Naucz się czegoś o kwiatach oraz drzewach i postaraj się podkreślić tą roślinność, która w emocjach kobiety powoduje dobre wibracje. Jeśli w Twoim ogrodzie są róże - doskonale! Postaw niewielki słoik z białą świeczką i niech on oświetla ten piękny kwiat. Jeżeli jesteś miłośnikiem wierzb i masz w ogrodzie wersję płaczącą - powieś na gałęzi tacę, zaś na tacy rozmieść od 5 do 10 litrowych słoików z kolorowymi świeczkami - najlepiej zapachowymi.

Jeśli marzysz o maksimum romantyzmu - kup 50 słoiczków o pojemności 100 ml (takie jak z przecieru pomidorowego). Rozmieść je wokół dróżki i kiedy będziesz spacerował ze swoją kobietą, to zrobisz na niej niesamowite wrażenie. Nie musisz jej mówić, że zrobiłeś to specjalnie. Niech myśli, że w taki sposób dbasz o swój ogród, a wszystkie świeczki możesz zastąpić modelami elektronicznymi.

Kobiety kochają ogrody, kwiaty oraz zaskoczenie. Rzadko się zdarza, że mężczyzna poważnie dba o swój ogród. Jeśli potrafi zadbać o kwiaty, zadba również o swoją kobietę! Powodzenia!