Oprogramowanie RedCart - dlaczego warto zainwestować?

Każdy może spróbować swoich sił w biznesie, a Internet daje wiele możliwości. Coraz to więcej osób decyduje się na założenie własnego sklepu internetowego, gdyż chyba jeszcze nigdy nie było to tak proste jak obecnie! Aby to zrobić wcale nie trzeba posiadać rozległej wiedzy z zakresu informatyki, ani też ogromnych środków finansowych na start. Na dobry początek w zupełności wystarczy mieć świetny pomysł i zaopatrzyć się w warte uwagi oprogramowanie dla e-sklepu.

RedCart – dlaczego właśnie to oprogramowanie?

Oprogramowanie RedCart jest jednym z tych oprogramowań dostępnych na rynku, które znacznie wyróżniają się wśród całego mnóstwa pozostałych. RedCart kusi między innymi atrakcyjną ceną. Najniższy abonament to już 50zł miesięcznie i w jego ramach zyskuje się bardzo wiele funkcji. Dzięki omawianemu oprogramowaniu można stworzyć interesującą szatę graficzną, można wybierać wśród wielu szablonów. Ponadto istnieje możliwość zlecenia wykonania indywidualnego projektu, który dopasowany będzie do profilu e-sklepu.

Warto też wspomnieć o tym, że RedCart oferuje łącznie aż 450 różnych dodatkowych usług – jest zatem w czym wybierać. Dzięki temu można stworzyć wysoce profesjonalny sklep internetowy, odpowiednio zaplanować promocję oraz sprzedaż, wszelkie działania marketingowe i wyjść naprzeciw oczekiwaniom bardzo wymagających klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm ze strony sprzedawców.

RedCart jest oprogramowaniem, które można integrować z rozmaitymi porównywarkami cen, płatnościami elektronicznymi oraz firmami kurierskimi. Ponadto sklepy oparte na rzeczonym oprogramowaniu można prowadzić w wielu wersjach językowych (a warto!), sprzedawać można w różnych walutach. Warto wiedzieć, że wystarczy tylko jeden panel RedCart do tego, aby swobodnie zarządzać większą ilością sklepów.

Oprogramowanie zapewnia tak bardzo ważne obecnie bezpieczeństwo transakcji. Posiada niezbędne certyfikaty oraz szyfrowanie – dokładnie takie, jakie stosowane są między innymi przez banki.

Wyjście naprzeciw klientom

Klienci obecnie są coraz to bardziej świadomymi konsumentami, chcą czuć, że to sklep i sprzedawca są dla nich, a nie odwrotnie. Im więcej udogodnień dla potencjalnych klientów, tym większe szanse na to, że sklep stanie się popularny i chętnie odwiedzany. RedCart daje możliwość oferowania klientom systemu rabatowego, posiada także system obsługi reklamacji. Sklepy RedCart umożliwiają klientom płatności kartami kredytowymi. Co także jest ważne, istnieje możliwość prowadzenia e-sklepu poprzez urządzenia mobilne oraz takie serwis jak eBay, Amazon czy Allegro.